Al. Jana N. Jeziorańskiego 25, 41-923 Bytom

sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (21.07): niehandlowa

English

CZAS NA MIŁOŚĆ 

Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych, które jest znakomitym momentem na sprawienie radości zarówno drugiej połówce, jak i sobie urokliwymi prezentami. W związku z tym podpowiadamy, jakie podarunki wybrać z okazji Walentynek tak, aby chwycić za serce obdarowaną osobę. W Atrium Plejada masz wybór spośród najmodniejszych i stylowych propozycji na prezenty dla najbliższych. Znajdziesz tutaj także wyjątkowe okazje, dzięki którym sprawisz uśmiech na twarzy. Zainspiruj się z Atrium Plejada i daj wyraz swojej miłości! 

 

UWAGA KONKURS!

Wstąp do naszego walentynkowego Instaroomu, zrób sobie kreatywne zdjęcie i weź udział w naszym konkursie! Szczegóły >>

DLA UKOCHANEJ

To kobieta, na którą zawsze możemy liczyć. Wybranka na całe życie zasługuje na wszystko to, co najlepsze. Walentynki to doskonała okazja na pokazanie jej, że jest dla nas całym światem. Kuszące zmysły perfumy czy biżuteria, pasująca do jej charakteru, to znakomite pomysły na prezenty, które sprawią jej ogromną radość. 

DLA UKOCHANEGO

Jak miło zaskoczyć partnera w święto zakochanych? Współczesny mężczyzna ceni zarazem wysoką jakość, jak i nienaganny styl. Z tego względu minimalistyczna biżuteria z nutą nonszalancji, męski zapach, nadający wizerunkowi unikatowości, a także unikalna koszulka będą trafionymi prezentami. Daj lubemu porządną dawkę radości prosto z serca. 

DLA WAS

Zainspiruj się fantastycznymi pomysłami na podarunki dla papużek nierozłączek. Jeśli ty i twoja druga połówka należycie do tych, którzy nie mogą bez siebie żyć, sprawcie sobie prezenty do pary. 

DLA SIEBIE

Uśmiechnij się! Spraw sobie prezent, o jakim zawsze marzyłaś. Jeśli szukałaś pretekstu, to teraz już nie musisz. Niech to będzie drobny walentynkowy wyraz czułości dla siebie samej. Błyszczeć będą nie tylko Twoje oczy, ale i subtelna biżuteria czy skóra!