Al. Jana N. Jeziorańskiego 25, 41-923 Bytom

pt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (22.05): niehandlowa

English

Odwiedź Atrium Plejada i zainspiruj się na wiosnę!

Na powitanie wiosny przygotowaliśmy wiele atrakcji. W dniach 7-13 kwietnia zapraszamy do udziału w wiosennej akcji z nagrodami. W trakcie jej trwania, klienci, którzy zrobią zakupy na kwotę minimum 200 zł (podczas maksymalnie 2 transakcji), a następnie zarejestrują paragon w Punkcie Obsługi Klienta (POK), mają okazję zdobyć wyjątkowe upominki. Codziennie do rozdania jest aż 50 sztuk wielkanocnych wianków oraz stroików! W przypadku przekroczenia dziennego limitu nagród, na klientów czekają prezenty gwarantowane w postaci szklanych flakonów. A to oznacza, że każdy ma szansę na wygraną!

Dodatkowy upominek – świeczkę w kształcie pisanki – otrzymają osoby zapisujące się w tym czasie do newslettera galerii. Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji dostępne są na stronie Atrium Plejada oraz w Punkcie Obsługi Klienta, znajdującym się pomiędzy sklepem RTV Euro AGD a salonem Reserved. Nagrody wydawane będą w POK w trakcie trwania akcji, w godz. 11.00 – 19.00. Liczba upominków przewidzianych w promocji jest ograniczona.

Wiosna nastraja twórczo i pobudza do kreatywnego działania. Dla osób poszukujących ciekawych inspiracji do tworzenia, doskonałą okazją będą zaplanowane na 9 kwietnia w warsztaty. Dla najmłodszych zaplanowano otwarte zajęcia z dekorowania wielkanocnych jajek, w których może wziąć udział każde dziecko. Natomiast dla starszych dzieci, młodzieży oraz dorosłych zaplanowano warsztaty florystyczne z robienia indywidualnych kompozycji o tematyce „Las w szkle”. Wykonane własnoręcznie dekoracje będzie można zabrać ze sobą do domu. Sobotnie zajęcia prowadzone będą w czasie trwania akcji promocyjnej.